Madde 1 SMMPaket Panel (SMMPaket.com) üzerinde bulunan sosyal medya servisleri üzerindeki açıklamalar her 1000 adet siparişiniz için geçerlidir ve sipariş veren müşterilerin siparişin miktarına göre kat sayının artacağını bilmeleri gerekir.

Madde 2 Servis açıklamalarında belirtilen açıklamalar tüm servisler için değişiklik gösterir. Her müşteri sipariş vermeden önce açıklama kısmında bulunan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş olur. Açıklama kısmının okunmaması durumunda SMMPaket verilen tüm siparişler için iade yapmamaktadır.

Madde 3 Eğer siparişinizin herhangi bir servis problemi yüzünden bir kısmı tamamlanır veya iptal edilirse SMMPaket sipariş bakiyesini otomatik olarak iade edecektir.

Madde 4 SMMPaket Panel üzerinde sunulan bütün sosyal medya servislerinde garanti sağlanmamaktadır.

Madde 5 SMMpaket müşterileri verdikleri siparişlerde hiçbir şekilde başkalarını rahatsız edecek eylemde bulunamazlar ve müstehcen,iddaa,kupon,siyaset,şiddet,hakaret,taciz,küfür,yasa dışı içerikler içeren konulara sipariş vermezler. Sipariş verildiği durumda üyelikleri, içerideki bakiyeleri iade edilmeksizin ve uyarılmaksızın durdurulacaktır. SMMpaket, müşterilerin gönderdiği her siparişi incelemekle yükümlü değildir. Herhangi bir kötüye kullanım sonucunda SMMpaket tamamlanan siparişin hiçbir hükmünü kabul etmez ve müşteriyi sorumlu tutar.

Madde 6 Smmpaket üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması,değiştirilmesi durumunda SMMpaket iade politikasını kullanmaz ve verilen siparişin iadesini gerçekleştirmez.

Madde 7 SMMpaket ve uygulamalarına kayıt olup sipariş vermiş olan müşteri, bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 8 SMMpaket bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 9 Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte SMMpaket servisleri de güncellenmesi gerekmektedir. Bu güncellemelerden dolayı oluşacak herhangi bir gecikmeyi SMMPAKET ve gönderim sürelerinde oluşacak değişimleri, problemleri tüm SMMpaket müşterileri kabul etmelidir. İtirazı durumunda SMMpaket iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 10 Sosyal medya servislerini kullanan SMpaket müşterilerinin hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi Sosyal medya şirketlerinin iradesi altında bulunan ve kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda SMMpaket hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar. SMMTpaketservisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Yukarıda belirtildiği durumda hesapların işlem görmesi durumunda SMMpaket hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

Madde 11 SMMpaket müşterileri E-postası onaylanmamış, Sms doğrulanması yapılmamış ve yeni açılmış hesaplara sipariş verilmemesi gerektiğini bilmelidirler.

Madde 12 SMMpaket üzerinde bulunan tüm servisler ve internet siteleri bilgisayar yazılımları ile işleme girmektedir. SMMpaket üzerinde herhangi bir güvenlik açığı bulunması ve bildirilmemesi durumunda ilgili SMMpaketmüşterisine hukuki işlem başlatılıp, hesabı uyarı ve ücret idesi olmaksızın kapatılır.

Madde 13 SMMpaket üzerinde bulunan tüm siparişlerde SMMpaket hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez.

Madde 14 Sipariş sonuçlanmadan aynı profile/kullanıcı adına/linke 2. bir sipariş oluşturulmamalıdır. Bu işlem yapıldığı takdirde harcanan tutar yanabilir, işlemler aksayabilir ve ücret iadesi yapılmayabilir. Smmpaket  uygulamarına kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 15 paket.com web sitesine herhangi bir ödeme yöntemi ile yüklenen bakiyenin iadesi bir gerekçe olmadığı sürece sağlanmaz, üye olan müşterilerimiz bu maddeyi göz önünde bulundurarak üye olmakta